Profil działalności

Nasza firma powstała w 1996 roku. Wykonujemy etykiety samoprzylepne i kartonowe w rolkach do wszystkich typów wag, drukarek termicznych, termo-transferowych oraz do automatów etykietujących i ręcznego etykietowania.Stosujemy najnowocześniejsze techniki druku: FLEKSOGRAFIA, TYPOGRAFIA. Drukujemy na najlepszych materiałach światowych, renomowanych firm dla wielu gałęzi przemysłu, między innymi: spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, chemicznego, odzieżowego oraz dla sklepów i hurtowni.

Możliwość druku w 6 kolorach + lakier UV, zabezpieczający etykiety przed wilgocią i innymi niekorzystnymi czynnikami. Obecnie posiadamy około 500 gotowych wzorów wykrojników.

Etykiety z kodem kreskowym i innymi informacjami w kolorze czarnym wykonujemy od ręki. Istnieje możliwość drukowania niskich nakładów.

Od 2003 roku zostaliśmy autoryzowanym partnerem firmy SATO Business Partners in Europe, która jest czołowym producentem drukarek do etykiet termicznych i termo-transferowych. Firma SATO istnieje od 60 lat, jest pionierem w przemyśle Automatycznej Identyfikacji i Zbierania Danych, a także wynalazcą pierwszej elektronicznej drukarki termo-transferowej do kodów kreskowych i metkownicy. Zrewolucjonizowało to przemysł kodów kreskowych poprzez wprowadzenie Systemu Zbierania Danych (DCS), oraz koncepcji etykietowania. SATO to kompletne rozwiązania z zakresu kodów kreskowych i etykietowania w skład których wchodzi dostarczanie wysokiej jakości drukarek do kodów kreskowych, skanerów, terminali podręcznych oraz oprogramowania do tworzenia etykiet.

Do drukarek etykiet dostarczamy taśmy termo-transferowe oraz etykiety.

Oferujemy także maszyny do pakowania produktów w folie termokurczliwe włoskiej firmy SMIPACK, której jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym.

Maszyny te charakteryzują się nowoczesną konstrukcją, niezawodnością w pracy, są energooszczędne, oraz spełniają wszystkie wymagania norm unijnych.

Na terenie RP zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferujemy niskie, konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji, dogodne warunki płatności oraz bezpłatny transport na terenie RP przy większych zamówieniach.

Zapraszamy do współpracy!