Oprogramowanie do projektowania i drukowania etykiet

Oprogramowanie do edycji etykiet

BarTender– Profesjonalne oprogramowanie do edycji etykiet.
Broszura BarTender PLpobierz
30 dniowa w pełni funkcjonalna wersja próbnapobierz
Sterowniki drukarek BarTenderpobierz

logo_seagullŁatwy do opanowania i prosty w obsłudze Jeżeli pracowałeś już w systemie Windows, jesteś w stanie projektować profesjonalne etykiety w programie BarTender. Za pomocą prostych, intuicyjnych ruchów myszy możesz zgodnie z życzeniem formatować kody kreskowe, tekst i grafiki. Różnorodność dostępnych funkcji zapewnia swobodę projektowania niezbędną ekspertowi. Wydruku gotowej etykiety z tego programu można dokonać na dowolnej drukarce pracującej w systemie Windows . Program ten pracuje w języku polskim oraz innych językach.

Precyzyjny, niezwykle dokładny podgląd projektu i podgląd wydruku umożliwia szybkie projektowanie, bez marnowania etykiet.

Wyjątkowe zarządzanie czcionkami Szeroki wybór czcionek Windows i czcionek drukarki. W obrębie akapitu możesz łączyć różne style tekstu i łączyć je z różnymi polami w bazach danych.

Biblioteka etykiet i szablony BarTender to najwszechstronniejsze narzędzie do tworzenia etykiet zgodnie ze standardami.
Czy korzystasz z gotowych szablonów, czy też projektujesz nowe etykiety, masz możliwości i elastyczność obejmujące tysiące standardów etykietowania.
BarTender to najwszechstronniejsze narzędzie do tworzenia etykiet zgodnie ze standardami.
Czy korzystasz z gotowych szablonów, czy też projektujesz nowe etykiety, masz możliwości i elastyczność obejmujące tysiące standardów etykietowania.

Biblioteki symboli przemysłowych
Możesz wybierać spośród setek wysokiej jakości, skalowalnych symboli z kategorii takich jak elektryczne, materiały niebezpieczne, opakowanie i inne.

Formularze wpisywania danych klienta Jeżeli do ostatniej chwili nie znasz części danych etykiety, dostosowywane okno dialogowe ułatwia wprowadzenie ich w czasie wydruku.

Ochrona hasłem Zablokuj BarTender w trybie „tylko drukowanie”, aby zapobiec przypadkowej bądź celowej zmianie projektów etykiet przez nieupoważnionych użytkowników.

Dodawaj własne funkcje przy użyciu skryptu Visual Basic Asystent skryptu Visual Basic pozwala nawet osobom nieobeznanym z programowaniem dostosować BarTender do zaawansowanego przetwarzania danych lub innych zadań.

Szybkie i proste przypisywanie danych do obiektów Po połączeniu do kilku baz danych lub pojedynczego pliku tekstowego, BarTender wyświetla dostępne pola danych w wygodnym, łatwym do odczytu formacie. Przeciągając i upuszczając elementy możesz przypisać wybrane pola do kodów kreskowych i obiektów.

Integracja z innym oprogramowaniem Etykietowanie jest prawie zawsze częścią większego procesu. Dlatego też najbardziej zaawansowane funkcje BarTender służą do współpracy z innym oprogramowaniem.

Odczyt z większości baz danych i arkuszy kalkulacyjnych BarTender ułatwia dostęp do kilku baz danych w sieci. Obejmuje to obsługę standardu Microsoft ODBC dla dziesiątków formatów danych standardu przemysłowego i firmowego – nawet dla platform nie wykorzystujących Windows.

Obsługa w tle za pośrednictwem innego oprogramowania Wszystkimi wersjami BarTender można sterować za pośrednictwem innego oprogramowania. Użytkownicy nie muszą nawet wiedzieć, że to BarTender drukuje etykiety. Każdy program mogący włączyć program uruchamiający, powłokę lub podobny wiersz polecenia może wybierać i uruchamiać zadania wydruku.

Rejestracja zadań wydruku Wydanie Enterprise może automatycznie tworzyć atrakcyjnie sformatowane raporty zawierające szczegółowe dane każdego zadania wydruku i jego wyniki. Obejmują one używane szablony etykiet, czasy rozpoczęcia i zakończenia zadania, a nawet dane konkretnej etykiety.