Drukarki kolorowe do etykiet

VIPColor VP700

VP700-03-transVP700 to profesjonalna, wyjątkowo szybka, atramentowa drukarka etykiet, będąca nowością na polskim rynku.

Urządzenie przeznaczone jest do wszechstronnych zastosowań, szczególnie dobrze sprawdza się przy drukowaniu zmiennych nakładów wysokiej jakości, kolorowych etykiet.

VP700 jest najnowocześniejszym urządzeniem tego typu.
Konstruktorzy VIPColor ulepszyli licencyjne urządzenie dodając zintegrowany odwijak, pozwalający na idealne prowadzenie wstęgi do zadruku.
Zakup modelu VP700 oznacza oszczędność około 700 EURO czyli kosztu zewnętrznego odwijaka.
Producent zrezygnował z niepotrzebnego gadżetu – tabletu oraz twardego dysku. Pozwoliło to obniżyć koszt urządzenia o kolejne 2000 EURO.

Dzięki zastosowaniu technologi MemJet, możliwe jest drukowanie z szybkością do 30cm/s (ponad 20KM dziennie) przy pełnym kolorze.
W tradycyjnych konstrukcjach drukarek atramentowych, głowica była ruchoma: w trakcie przesuwania zadrukowywała tylko mały obszar. Czas potrzebny na przesuwanie głowicy, obniżał szybkość drukowania oraz wymuszał stosowanie dodatkowych elementów mechanicznych – silnika, zębatek, pasków klinowych, giętkich taśm i przewodów doprowadzających tusz oraz liniowych enkoderów (pozwalających na odczyt faktycznej pozycji głowicy).

Vp-700 to przemysłowa atramentowa drukarka etykiet z technologią Memjet, która doskonale nadaje się do generowania wielkoformatowych (215 x 1200mm) etykiet na bębny i środki chemiczne, zgodnych z wytycznymi GHS

W technologii MemJet, zastosowanej w VIPColor VP700, głowica jest nieruchoma i pokrywa całą szerokość zadrukowywanego materiału co pozwala na znaczne zwiększenie szybkości druku, redukcję hałasu oraz uproszczenie konstrukcji mechanicznej.

Ponadto, w opisywanym modelu, zastosowano najnowszej generacji, mocne silniki o zwiększonej żywotności.

Koszt netto gotowej do pracy drukarki (z głowicą i kompletem 5 atramentów) udało się ustalić na poziomie poniżej 6000,00 EURO.

Specyfikacja techniczna:

Rozdzielczość drukudo 1600×1600dpi
Prędkość drukudo 30cm/s
Max. szerokość papieru215,9 mm
Max długość etykiety1016 mm
Dodatkowe zalety
 • Zintegrowany nóż tnący (elektronicznie sterowany nóż umożliwiający automatyczne odcinanie określonej ilości etykiet)

 • Zintegrowany odwijak (oszczędność ok 700 EURO)

 • Mocne silniki o wydłużonej żywotności

 • Uproszczenie konstrukcji mechanicznej

 • KartridżeDuże (250ml),oddzielne dla każdego kanału CMYKK. W sumie 5szt.
  Można je wymieniać pojedynczo. Poziom atramentu widoczny na wyświetlaczu drukarki.
  SterownikiWindows: XP, Vista, 7, Server 2003/2008 R2
  PodłączenieUSB 2.0, Ethernet 10/100T

  Na Państwa życzenie dostarczymy “czyste” etykiety o dowolnych wymiarach, wykonane ze specjalistycznego papieru lub folii wchłaniających atrament a odpornych na wodę oraz oleje.

  Zobacz firm (You Tube)

   

   

  VipColor vp485

  vp485Drukarka VipColor VP485 to szybka, atramentowa drukarka zaprojektowana specjalnie do drukowania wysokiej jakości kolorowych etykiet oraz metek.

  W przeciwieństwie do wielu innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku, VP485 wykorzystuje duże, odzielne dla każdego koloru kartridże (CMYK). Rozwiązanie to pozwala na znaczną oszczędność tuszu oraz zmniejszenie kosztów druku.

   

  Specyfikacja techniczna:

  Rozdzielczość drukudo 4800 x 1200 dpi
  Prędkość drukudo 10cm/sek
  Detekcja etykietprzerwa lub czarny znacznik.
  Regulowane płożenie sensora – dla nietypowych kształtów etykiet
  Max. szerokość papieruod 38mm do 215.9mm
  Powierzchnia druku580 cm2
  1161 cm2 – po rozszerzeniu pamięci
  Kartridże4 duże, osobne dla każdego koloru (CMYK).
  Można je wymieniać pojedynczo. Poziom atramentu widoczny na wyświetlaczu drukarki.
  Wymiaryszerokość: 495mm
  głębokość: 360mm
  wysokość: 294 mm
  Waga11,3kg
  SterownikiXP, Vista oraz Windows 7
  PodłączenieUSB 2.0 (opcjonalnie: Ethernet)

  Na Państwa życzenie dostarczymy “czyste” etykiety o dowolnych wymiarach, wykonane ze specjalistycznego papieru wchłaniającego atrament a odpornego na wodę.

  Zobacz firm (You Tube)

  Epson TM-C3500

  Epson-TM-C3500-image2-e1403565348559Drukarka TM-C3500 wprowadza świetną jakość koloru i uniwersalność pracy na żądanie do segmentu etykiet, metek i biletów.
  Urządzenie wyposażono w mechanizm druku w wysokiej jakości z prędkością do 103 mm/s oraz osobne wkłady z tuszami pigmentowymi, dzięki czemu można drukować etykiety w zależności od potrzeb, bez czasochłonnego i kosztownego zlecania produkcji na zewnątrz.

  Drukarkę TM-C3500 można łatwo skonfigurować i drukować własne kolorowe etykiety. Urządzenie świetnie poradzi sobie zarówno z etykietami na opakowania zawierającymi kolorowe logo i ilustracje, jak i biletami czy identyfikatorami zawierającymi kody kreskowe i ważne informacje o produkcie.

  Zastosowanie wkładów z tuszami pigmentowymi DURABrite Ultra pozwala drukować szybkoschnące etykiety wysokiej jakości, odporne na ścieranie, działanie wody i blaknięcie.
  Etykiety zawsze wyglądają doskonale, a dzięki wysokiej trwałości tuszu pigmentowego są przydatne w bardzo różnych zastosowaniach.
  Ta wszechstronna kolorowa drukarka etykiet jest zgodna z międzynarodowymi wytycznymi GHS dotyczącymi zawartości niebezpiecznych substancji w etykietach.
  Połączenie tuszy pigmentowych z matowym polietylenowym nośnikiem do etykiet idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach, zapewniając precyzyjne wydruki, odporne na rozmazywanie oraz działanie wody i większości środków chemicznych.

  Drukarka potrafi drukować na wielu rodzajach materiałów, w tym na matowych i błyszczących papierach powlekanych oraz folii. Dzięki temu można tworzyć dokładnie takie etykiety, jakie są potrzebne. Ekran LCD pokazuje ilość atramentu i informacje o stanie drukarki, a możliwość obsługi od przodu i prostej konfiguracji oprogramowania sprawiają, że posługiwanie się urządzeniem nie wymaga specjalistycznego szkolenia.